Nisan 12, 2017

Menderes Çatı Dış Çephe Temel Kaplama İzolasyon ve Yalıtım Ustası

İzolasyon, özellikle çatılarda yağmur ve kar suyunun, temelde ise yer altı sularının yapılara zarar vermemesi için uygulanan bir sistem olup özel yapı malzemeleri ve kimyasallar ile yapılmaktadır. Çatılarda ve temelde genellikle membran ve türleri malzemeler kiremit altına serilmekte veya temellerde temel kundaklanmakta, perdeler membran ile sarılmaktadır.

Çatı yalıtımı, kiremit altı su yalıtımı ve temel yalıtım işleri ile sahip olduğunuz yapıların ömrünü uzatan, kullanım konforunu artıran ve daha güçlü kılan yalıtkan uygulamasını sahip olduğu deneyim ve teknik personelleri ile daha uygun fiyatlara yapan Pınar İnşaat, sunduğu özel çözümler ile en son teknoloji ürünleri malzemeleri kullanmaktadır. Temel izolasyon ile toprakla teması bulunan tüm alanların yağmur, kar ve yer altı suyundan korunması için membran uygulamaları ile temel ve yer altında kalan alan kundaklanmakta, olası bodrum ve alt katlara su sızıntısı engellenmekte, nem ve çökmeler engellenmektedir.
Pınar İnşaat çözümleri ile yeni yapıların izolasyon uygulamalarını, sızın yapmış temel perdeleri ve çatı izolasyonlarının bakım ve onarım işlerini oldukça ergonomik olarak güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Menderes ve çevre ilçelerde, çatı, havuz ve temel izolasyon işleri yapılmaktadır. Menderes çatı, havuz ve temel izolasyon membran yalıtım işi

Etiketlendi:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir