Nisan 12, 2017

Menderes Çatı Aktarma Oluk Tamiri ve Sıfır Çatı İşi

Binaları her türlü yağmur, kar, rüzgâr ve güneş ışınlarından koruyarak hem daha uzun ömürlü olmasını sağlayan hem de yaşama alanlarınızı daha konforlu hale getirmede katkısı olan çatılar önemli birer yapı unsurlarıdır. Genellikle kiremit veya saç olan çatıların çok nadir de olsa şıvgın gibi malzemelerden de yapıldığı görülmektedir.

Düz, orta eğimli veya dik çatılar fark etmeksizin tüm çatı imalatlarında, kiremit aktarımı ve değişimlerinde, çatı tadilat ve tamiratlarında deneyimli personelleri ve uzman yaklaşımları ile Pınar İnşaat İzmir Menderes dâhil tüm çevre il ve ilçelerde çözümler sunmaktadır. Çatı türleri sundurma, beşik, kırma, mansard, kule veya fenerli çatı olabilir. Pınar İnşaat, konut, işyeri, ofis, villa, OSB dâhil tüm yapılara ait sıfırdan yapım çatı işlerini büyük bir titizlikle tüm teknik gereklilikleri sağlayarak yapmaktadır. Ayrıca zamana bağlı olarak yıpranan, kırılan veya düşen kiremitlerin değiştirilmesi, yerleştirilmesi gibi montaj işleri ile çatıların taşıyıcı sistemlerinde meydana gelen tüm hasar ve eksikliklerin tamirat ve tadilat işlerini büyük bir özveri ile müşteri memnuniyetini hedefleyerek uygulamaktadır.

Menderes çatı aktarma, Menderes çatı ustası, Menderes çatı tamiri, Menderes çatı tadilat, Menderes çatı onarım, Menderes çatı oluk tamiri, Menderes çatı teneke oluk ustası, Menderes çatı akıyor, Menderes çatı işi

Etiketlendi:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir